„Máme spoločný cieľ a tým je Rača ako ideálne miesto pre šťastný život"

Spoločný program

naše ciele

Milí Račania,

dovoľte nám predstaviť vám náš program – našu víziu. Nájdete v ňom body realizovateľné v rámci jedného volebného obdobia, i také, ktoré jedno volebné obdobie presahujú. Sme však presvedčení, že starosta a poslanci musia vidieť za horizont 4 rokov. Len tak je možné zabezpečiť, že rozvoj Rače sa aj z dlhodobého hľadiska bude uberať tým správnym smerom, v ústrety tomu, aby sa stala Rača tým najlepším miestom pre život všetkých vekových kategórií.

Náš volebný program sme predstavili Račanom aj osobne, počas troch stretnutí – v Nemeckom kultúrnom dome, Krasňanskej besede a v KS Impulz na Rendezi. Doplňujúce informácie budeme postupne zverejňovať na facebookovej stránke Ján Polakovič – nezávislý kandidát na starostu Rače – spolocnyciel.sk. Všetci obyvatelia Rače podrobné informácie k programu dostanú aj do svojich schránok.

Ak získame vašu dôveru, nebudeme skladať účty až na konci volebného obdobia. Každoročne budeme organizovať výročné stretnutia s obyvateľmi, na ktorých zhrnieme, kam sme sa za posledný rok posunuli a predstavíme konkrétny plán na nasledujúcich 12 mesiacov. Občania budú mať priestor na otázky či pripomienky a my sa im budem zodpovedať za to, čo sa podarilo, ale otvorene aj za to, čo sa prípadne nepodarilo. 

Ak ste sa v našej vízii našli, budeme radi, ak nám v nadchádzajúcich voľbách dáte svoj hlas a dáte nám tak príležitosť realizovať náš spoločný cieľ – našu víziu, ktorú vám v nasledujúcom prehľade predstavíme.

„Máme spoločný cieľ a tým je Rača ako ideálne miesto pre šťastný život"

Kontakt

Spoločný Cieľ
PhDr. Ján Polakovič

© 2021, Spoločný Cieľ. Všetky práva vyhradené.

Objednávateľ: Ján Polakovič, Žitná 18, 83106, Bratislava; Dodávateľ: LEMAKO s.r.o., Romanova 35, 851 02 Bratislava, IČO: 47615419, DIČ: 2024010769